בית > הצוות >

עו"ד גלית רוזובסקי

ילידת תל אביב. בעלת תואר מוסמך למשפטים מאוניברסיטת תל אביב (1992)  LLB ותואר MBA  מהפקולטה למנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב (1999).

גלית הוסמכה ללשכת עורכי הדין בשנת 1993.

גלית משמשת כעו"ד בשוק הפרטי משנת 1994, בתחום המקרקעין והנדל"ן. מתמחה בליווי משפטי של פרוייקטים בנדל"ן "מחול ועד מפתח", בדרך כלל במצבים שהקרקע "בעייתית" או במצבים של ריבוי בעלים ובליווי משפטי של עסקאות מורכבות במקרקעין (כגון: פינוי בינוי, תמ"א 38 על סוגיה השונים, עסקאות קומבינציה, מכר וכיוצ"ב).

לגלית ניסיון רב בעריכת הסכמים מסוגים שונים ובכלל זה הסכמי שיתוף, חלוקה, ניוד זכויות וכיוצ"ב ובליווי של הליכי תכנון ובניה מול ועדות התכנון השונות.

לגלית התמחות מיוחדת בליווי משפטי של הליכי פירוקי שיתוף במקרקעין, כולל הליכים בפני בתי המשפט, וליווי משפטי של העסקאות המתלוות לכך (עריכת הסכמים בין הבעלים, חבירה ליזמים, הגשת הצעות עבור הקרקע, פינוי פולשים ומחזיקים וכו'). בין הליכי פירוק השיתוף שליוותה ומלווה גלית נמצאים: הגוש הגדול בתל אביב, כרם התימנים בתל אביב, חסן עראפה בתל אביב, צפון הרצליה, גן השרון כפר סבא ועוד.

גלית משמשת כאחת ממנהלי "הגוש הגדול" שבצפון ת"א וכמזכירת המנהלים.

בשנת 2019 קיבלה גלית רישיון נוטריון ממשרד המשפטים.

נסיון אקדמי:

מאז שנת 1994 מרצה גלית באוניברסיטת תל אביב ולאחר מכם במרכז הבינתחומי בהרצליה בתחומים שונים הקשורים במקרקעין:

בשנים 1994-2004 הרצתה בתחומי המקרקעין והשיווק באוניברסיטת תל אביב, בפקולטות למינהל עסקים ומשפטים.

מאז הקמת המרכז הבינתחומי בשנת 1994, מרצה בפקולטה למשפטים בנושאים של עסקאות מתקדמות במקרקעין ומעבירה מדי שנה קורס בנושא של פרוייקטים מסוג של פינוי בינוי ותמ"א 38. כמו כן, מאז 2018 מרצה בתואר שני מינהל עסקים – נדל"ן קורס בנושא של שימוש במנגנונים משפטיים ליצירת ערך במקרקעין (לדוגמא: פירוקי שיתוף במקרקעין ככלי ליזום).

בין השנים 2013- 2020 מנהלת אקדמית ומרצה במכון גזית גלוב שבמרכז הבינתחומי בהשתלמות מנהלים בנושאים של מימון וניהול נדל"ן מתקדם.

FEEDBACK

Description

Accessibility Statement